Z pomysłu Janusza Kasiny, łagodnej perswazji  Basi Komarowskiej i technicznej pomocy Piotra Konopki chciałem zaproponować uaktywnienie naszej strony poprzez założenie interaktywnej grupy która by się dzieliła swoimi pasjami fotograficznymi .

Nasza strona internetowa ma ograniczone mozliwosci publikacji zdjeć, dlatego też chciałem poddać pod rozwagę pomysł utworzenia grupy na serwerach yahoo – https://www.flickr.com/  do której wszyscy zainteresowani mogliby się zapisać aby przeglądać zdjęcia, ktore możemy układać tematycznie, czasowo, albo w zależności od tego jaką techniką były wykonane.

Czekam na kontakt z wami na liscie dyskusyjnej federacji : federacjapolmed@yahoogroups.com lub bezposrednio na mój
adres mailowy, który jest również na yahoo a57m2008@yahoo.com  Czekam na opinie i sugestie jak byłoby nam najłatwiej dzielić sie fotografią która od czasu przeskoku na cyfre stała się dużo bardziej dostępna i służy nie tylko do artystycznych dokonań, ale także do rejestracji naszej codzienności.

Jak to powiedzial Abraham Lincoln: „pamietam takie czasy kiedy cały dzien nie zrobilem ani jednego zdjecia”, ale czy mozna wierzyć bezkrytycznie cytatom z internetu? 🙂

A tu dla tych których jeszcze nie opusciła zima załączam rozgrzewający klip IMG_4411

Mirek Sochanski