Pozazawodowe zainteresowania lekarzy są rozliczne i niezwykle różnorodne. Na tych stronach postaramy się udostępnić najważniejsze hobby artystyczne naszych koleżanek i kolegów zgrupowanych w stowarzyszeniach sfederowanych.
W miare możliwości udostępnimy te strony równiez osobom ze srodowiska lekarskiego które nie są czlonkami sfederowanych stowarzyszen.
W pierwszym etapie będziemy rozwijać strony poswięcone fotografii, poezji, muzyce i malarstwu. Środowisko lekarskie liczy wielu miłosników w tych dziedzinach. Zapraszamy wszystkich do udziału. Liczymy na wasze zainteresowanie i na wasz udział.
Fotografia będzie pierwszym hobby reprezentowanym na naszej domenie. Dr Miroslaw SOCHANSKI z U.S.A. zgodził się na moderowanie stron dotyczących fotografii. Wraz z rewolucją fotografii cyfrowej, liczba osób zainteresowanych tą dziedziną jest ogromna. Dlatego zdecydowaliśmy rozpocząć naszą rubrykę „hobby” od fotografii.

Następnym ważnym hobby, które intersuje większość naszego środowiska, to literatura i poezja. Dział ten zgodził się prowadzić Dr Jaroslaw KOSIATY z Warszawy, zamiłowany w poezji i doświadczony w informatyce (administrator witryny medycznej Esculap).

PK, kwiecień 2018