Pozazawodowe zainteresowania lekarzy są rozliczne i niezwykle różnorodne. Na tych stronach postaramy się udostępnić najważniejsze hobby artystyczne naszych koleżanek i kolegów zgrupowanych w stowarzyszeniach sfederowanych.
W miare możliwości udostępnimy te strony równiez osobom ze środowiska lekarskiego które nie są członkami sfederowanych stowarzyszeń.
W pierwszym etapie będziemy rozwijać strony poświęcone fotografii, poezji, muzyce i malarstwu. Środowisko lekarskie liczy wielu miłosników w tych dziedzinach. Zapraszamy wszystkich do udziału. Liczymy na wasze zainteresowanie i na wasz udział.
Fotografia będzie pierwszym hobby reprezentowanym na naszej domenie. Dr Miroslaw SOCHANSKI z U.S.A. zgodził się na moderowanie stron dotyczących fotografii. Wraz z rewolucją fotografii cyfrowej, liczba osób zainteresowanych tą dziedziną jest ogromna. Dlatego zdecydowaliśmy rozpocząć naszą rubrykę „hobby” od fotografii.

Aktualnie otwartą stronę „malarstwo” będzie rownież prowadził czasowo Dr Miroslaw SOCHANSKI.

Następnym ważnym hobby, które intersuje większość naszego środowiska, to literatura i poezja. Dział ten prowadzi Dr Jaroslaw KOSIATY z Warszawy, zamiłowany w poezji i doświadczony w informatyce.

PK, maj 2019