Rada Federacji Polonijnych Organizacji Medycznych
(skład na dzień 1 stycznia 2021 r.)

 

Zarząd
1. Janusz Kasina janusz.kasina@gmail.com
2. Kornelia Król nelakrol@gmail.com
3. Bogdan Miłek bogdan@dr-milek.de
4. Maria Syczewska marja.syczewska@gmail.com
5. Barbara Komarowska barbarakomarovska@yahoo.com
6. Adam Cios adamciosmd@gmail.com
7. Piotr Konopka pierre.konopka@orange.fr

Ustępujący prezes Rady
8. Marek Rudnicki rudnicki@gmail.com

Polskie Stowarzyszenie Medyczne na Litwie
9. Dariusz Zybort dariusz.zybort.wilno@gmail.com
10. Aleksander Sudujko sudujko@gmail.com

Polskie Towarzystwo Lekarskie na Grodzieńszczyźnie
11. Leon Syczewski eosych@gmail.com
12. Kazimierz Jodkowski iodkovsky@tut.by

Polskie Towarzystwo Lekarskie w Baranowiczach
13. Żanna Ignatowa andru_mrt@tut.by

Stowarzyszenie Lekarzy Polskich we Lwowie
14. Ewelina Hrycaj-Małanicz malanicz.basia32@gmail.com

Stowarzyszenie Lekarzy Polskiego Pochodzenia na Wołyniu
15. Sergiusz Prokopiuk lekarz.volyn@gmail.com
16. Roman Tracz hirurg1972@i.ua

Stowarzyszenie Polonijnych Organizacji Medycznych w Mołdawii
17. Boris Duda dudaboris@yahoo.com
18. Andrean Rotaru rotaru.andrian@yahoo.com

Koło Lekarskie przy Towarzystwie Kultury Polskiej Zakarpacia im. Gniewy Wołosewicz
19. Aleksander Pułyk apulyk@gmail.com

Koło Lekarzy Polskich w Berdiańsku
20. Olga Bondarewa bondarewa.olga@gmail.com>

Związek Polonii Medycznej im. Św. Grigoła Peradze w Gruzji
21. Tatiana Kurczewska t.kurczewska@gmail.com

Polskie Towarzystwo Medyczne w Mołdawii
22. Emilia Bechta lekpolmd@gmail.com

Stowarzyszenie Polskie Studentów Medyków w Winnicy im. Macieja Płażyńskiego
23. Antonina Dnistriańska antoninapd77@gmail.com

Association des Medicins d’origine Polonaise de France
24. Mathias Lipski mathiaslipski@free.fr

Polish-American Medical Society
25. Piotr Brukasz pbrukasz@zlpchicago.org
26. Ewa Radwańska ewaradwanska62@msn.com
27. Maria Siemionow siemiom@hotmail.com

Polnische Medizinische Gesellschaft in Deutschland e.V.
28. Katarzyna Wieczorek katwie0703@wp.pl
29. Ewa Święcka eswiecka1@googlemail.com

Polska Medicinska Foreningen i Sverige region Stockholm
30. Stanisław Ryniak staryn51@gmail.com

Polska Medicinska Foreningen i Sverige region Malmő
31. Ted Mingelgrin ed.mingelgrin47@gmail.com

Stowarzyszenia Lekarzy Polskich przy Mińskim Oddziale Miejskim
32.Anastazja Jakawenka anastasiyaaa012@mail.ru

Stowarzyszenie Polonii Medycznej Mińsk i obwódu Miński
33. Wiesław Miodonowski miodonowski@mail.ruBronisława

34. Siwicka bronislava sivicka@yahoo.com
35. Kris Murawski krismurawski24@gmail.com