Doniesienia

70. Bal Charytatywny Lekarza, Platynowa Gala Jubileuszowa

7 października, 2023

Cóż za wspaniałe święto! Cóż za wspaniały Bal Charytatywny 70. Lekarzy, Platynowa Gala Jubileuszowa !

Miniony weekend obfitował w niezapomniane wydarzenia. Zrobiło mi się ciepło na sercu, gdy zobaczyłem tak wielu gości, którzy przybyli z bliska i daleka, zjednoczonych duchem jedności i przyjaźni. W nocy 6 października 2023 r. odbyły się obchody 70. Dorocznego Balu Lekarzy Dobroczynności, naszej Platynowej Gali Jubileuszowej – świadectwo naszejznakomite i wpływowe dziedzictwo.

Jako Polsko-Amerykańskie Towarzystwo Medyczne w Chicago przebyliśmy niezwykłą podróż. Wysiłek, emocje i poświęcenie włożone w organizację takich wydarzeń na przestrzeni lat są naprawdę niewyobrażalne. Wyrażamy naszą wdzięczność byłym Prezesom, Zarządom i niezliczonym członkom, którzy zapewnili trwałe dziedzictwo życzliwości, hojności i dobroczynności.

Nasze Bale Lekarskie od zawsze były synonimem elegancji, między innymi dzięki znamienitym gościom, którzy zaszczycają nas swoją obecnością. Kontynuując tę ​​tradycję, mieliśmy zaszczyt gościć 𝗗𝗿. 𝗜𝗿𝗲𝗻𝗮 𝗘𝗿𝗶𝘀 jako nasz Gość Honorowy. Mieliśmy także zaszczyt wprowadzić do naszego szanownego Towarzystwa czterech nowych Członków Honorowych: 𝗣𝗿𝗼𝗳. 𝗘𝘄𝗮 𝗥𝗮𝗱𝘄𝗮𝗻𝘀𝗸𝗮, 𝗣𝗿𝗼𝗳. 𝗛𝗲𝗻𝗿𝘆𝗸 𝗦𝗸𝗮𝗿𝘇𝘆𝗻𝘀𝗸𝗶, 𝗣𝗿𝗼𝗳. 𝗠𝗮𝗰𝗶𝗲𝗷 𝗗𝗿𝘆𝗷𝘀𝗸𝗶 i 𝗣𝗿𝗼𝗳. 𝗙𝗲𝗿𝗱𝗶𝗻𝗮𝗻𝗱 𝗟𝗲𝘆𝗮.

Moje najgłębsze uznanie kieruję do naszych Platynowych Sponsorów: Polish National Alliance i Aston Martin of Glenview .

Serdecznie dziękuję za hojne datki naszych darczyńców. Dziękuję wszystkim gościom naszych Uroczystości. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie i zaangażowanie, dzięki którym nasza organizacja działa. Wasza obecność podkreśla odporność i jedność, które definiują nasze Społeczeństwo.

Uroczystości 70. Balu Lekarskiego nigdy nie byłyby tak chwalebne i wyrafinowane, gdyby nie ciężka praca i poświęcenie Zarządu Towarzystwa. Zawsze jestem wdzięczny za Wasze wsparcie i zaangażowanie, dzięki którym nasza organizacja jest silna.

Zgodnie z naszą tradycją podczas uroczystości wręczyliśmy Nagrodę Społeczną. Jest mi niezmiernie miło poinformować, że Polski Zespół Pieśni i Tańca Polonia otrzymał w tym roku to zaszczytne wyróżnienie. Byliśmy świadkami piękna ich walca, polskiego tańca ludowego Spisza i Poloneza.

Wyrażamy nasze uznanie za niezapomniane występy KÆYRY , polsko-amerykańskiej piosenkarki, autorki tekstów i multiinstrumentalistki. Znana z udziału w programach American Idol i America’s Got Talent, KAEYRA umiejętnie podkreśla swoje polskie dziedzictwo. Jej piosenki głęboko zapadły w pamięć publiczności, zapewniając nieprzerwaną zabawę przez cały bal.

Dziękujemy, że byliście częścią tego niezwykłego wieczoru i sprawiliście, że była to niezapomniana uroczystość.

Z poważaniem,

𝗣𝗲𝘁𝗲𝗿 𝗕𝗿𝘂𝗸𝗮𝘀𝘇, 𝗠𝗗
Prezydent
Polsko-Amerykańskie Towarzystwo Medyczne

Artykuł Dziennika Związkowego

Inne posty

Rejestracja na Jubileuszowy Kongres Polonii Medycznej

Szanowne Koleżanki,Szanowni Koledzy, Jubileuszowy Kongres Polonii Medycznej odbędzie się już za kilka miesięcy. Organizatorzy wielkiego międzynarodowego spotkania polskich medyków z wielkim zaangażowaniem i entuzjazmem przygotowują Państwu konferencje naukowe oraz spotkania towarzyskie. Chcemy nasz pobyt w Krakowie uczynić świętem polskiej myśli naukowej oraz sposobnością na nawiązanie i odnowienie przyjaźni. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu ze specjalnym zaproszeniem przygotowanym Państwu przez Panią Prezes Federacji Polonijnych Organizacji Medycznych, dr Kornelię Król. Celem ułatwienia Państwu wglądu w sam Kongres, podajemy kilka niezbędnych odnośników: Strona internetowa Kongresu:  https://kongrespoloniimedycznej.org/ Rejestracja:https://kongrespoloniimedycznej.org/rejestracja Program Naukowy:https://kongrespoloniimedycznej.org/o-kongresie/edycja-2024/program-kongresu Do zobaczenia w Krakowie, Prezes i ZarządFederacji Polonijnych Organizacji Medycznych
Placeholder

Rejestracja i program obchodów 35-lecia AMOPF

AMOPF świętuje 35. rocznicę nieprzerwanej działalności spotkaniem, które odbędzie się 25 maja 2024 roku w Ambasadzie Polski we Francji (57 rue Saint Dominique 75007 Paryż. Metro, RER: Invalides). Mamy nadzieję, że licznie się Państwo zjawią. W dwóch załącznikach znajdą Państwo wszystkie szczegóły dotyczące tego spotkania: Mam nadzieję, że spotkamy się licznie 25 maja. Przesyłam serdeczne pozdrowienia Dr Pierre KonopkaPrezes Honorowy AMOPF w imieniu Zarządu. P.S. Możecie Państwo wydrukować Formularz Zgłoszeniowy, wypełnić go ręcznie i zeskanować, aby wysłać jako załącznik do Państwa maila. Jeśli nie mogą Państwo zeskanować swojego formularza, można go sfotografować i wysłać za pomocą smartfona. PROGRAM SPOTKANIA 14:15-14:30 – PowitaniaKONFERENCJA HISTORYCZNAModeratorzy: P.Konopka, K.Klimczak14:30-15:00 – Polscy lekarze we Francji w XIX wieku (K.Klimczak, P.Konopka)15:00-15:15 – Polscy lekarze we Francji ... Rejestracja i program obchodów 35-lecia AMOPF