XIII Kongres Polonii Medycznej, Wrocław 2026
Szanowni Państwo, Z radością informujemy, że we Wrocławiu odbędzie się kolejna edycja Kongresu Polonii Medycznej, organizowanego przez Federację Polonijnych Organizacji Medycznych. W roku 2026 wracamy do cyklu 3-letniego i z wielką przyjemnością informujemy, iż Prezydent Wrocławia i władze Urzędu Marszałkowskiego zatwierdzili współorganizację kolejnego kongresu organizowanego przez Federację Polonijnych Organizacji Medycznych. Odbędzie się on w dniach od 10 do 13 września 2026 roku. SAVE THE DATE I do zobaczenia we Wrocławiu 2026r.
Czytaj dalej