Doniesienia

Jablonska

15 listopada, 2020

SEKRETARZ, CZŁONEK ZARZĄDU PTM W NIEMCZECH DR GABRIELA JABLONSKI,
DELEGAT DO RADY FEDEREACJI POM.
Z wielką przykroscią powiadamiamy nasze Koleżanki i Kolegów, że dnia 13 listopada 2020 w godzinach porannych odeszła na wieczny dyżur Gabriela Jabloński. Popularna Gabrysia padła ofiara Covidu. Pracowała jako lekarz do ostatnich dni.
B.Milek, Z.Kostecki

To bardzo przykra wiadomość. Nawet, jeżeli nie spotykałem Gabrysi tak często jak osoby mieszkające w Niemczech, jest mi bardzo przykro z powodu jej odejścia. Gabrysia była zawsze osobą pełną ciepła, życzliwosci i radości. Jej odejście pozostawi trudną do zapełnienia pustkę w życiu Polonii medycznej w Niemczech.

Gabrysia pozostanie na zawsze jasnym punktem w naszych wspomnieniach.
Janusz Kasina

 

 

Inne posty

Spotkaj lekarzy z całego świata!

Szanowni Państwo, Federacja Polonijnych Organizacji Medycznych z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem przygotowuje się do Jubileuszowego Kongresu Polonii Medycznej. Polscy medycy z wielu zakątków świata spotkają się, aby uczcić 30-lecie Federacji. Kraków, dawna stolica Polski, miasto pełne historii, kultury i piękna, będzie gospodarzem tego wielkiego i niemającego odpowiednika w świecie wydarzenia. W dniach 12-14 września 2024 roku, zaproszeni goście będą mogli podzielić się swoją wiedzą i podziwiać unikalność Podwawelskiego Grodu,zaliczanego do międzynarodowego dziedzictwa nauki i sztuki. Tematem Jubileuszowego Kongresu Polonii Medycznej jest: „Medycyna – wyścig z czasem.” Chcemy spojrzeć w przyszłość, rozważyć obecność futurystycznych technologii i sztucznej inteligencji. Pragniemy dotknąć obszarów medycyny, do których jeszcze nie sięgają nasza myśl i wyobraźnia. Tematyka ta będzie myślą przewodnią wszystkich sesji naukowych. Planowane są ... Spotkaj lekarzy z całego świata!
Placeholder

Zebranie Rady w Dusseldorfie

17 listopada 14:00-17:00 czasu polskiego i niemieckiego, 7:00-10:00 czasu w Chicago oraz 15:00-18:00 czasu litewskiego odbędzie hybrydowe spotkanie Rady Federacji Polonijnych Organizacji Medycznych. Zoom Meetinghttps://zoom.us/j/98182387390?pwd=Q0pXTUxvdzBXNHc1aEFoOWU0VytJdz09 Meeting-ID: 981 8238 7390Passcode: 420563 Do zobaczenia, Prezes i Zarząd Federacji Polonijnych Organizacji Medycznych