Doniesienia

Naczyniowcy18

12 września, 2018

19-21 październik 2018 – Kraków
III-cie Polonijne Sympozjum Specjalistów Naczyniowych.
Kraków, Uniwersytet Jagielloński, Collegium Novum ul. Gołębia 24
W naszym pięknym Krakowie spotkaliśmy się po raz trzeci na Polonijnym Sympozjum Specjalistów Naczyniowych, które jest organizowane razem z Kongresem Profesora Wacława Kuczmika :
CRACOW VASCULAR SUMMIT 2018.
5rd INTERNATIONAL MEETING FOR PROGRESS IN ENDOVASCULAR THERAPIES WEST MEETS EAST.
Nasze Polonijne Sympozjum udało się pod każdym względem, naukowym, socjalnym i rozrywkowym. Wieczorne dyskusyjne, spotkania w nastrojowych restauracjachi w klubach w Kazimierzu i na krakowskim Rynku pozwoliły nam wymienić poglądy i zacieśnić ciekawe znajomości. Atmosfera naszej dawnej stolicy pozostawiła niezapomniane wspomnienia.
Było 8 polonijnych wykładowców z całego Świata : USA, Australii, Francji, Niemiec, RPA, Maroka.
Kongres odbywał się w przepięknej sali Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Miałem 2 wykłady i prowadziłem naszą polonijną sesję. Bardzo ciekawe, specjalistyczne naczyniowe tematy wywołały zainteresowanie audytorium. Mówiłem także o AMOPF-ie, o naszej Federacji oraz o Kongresie w Gdańsku, a także o Związku Lekarzy Polskich w Chicago i o zorganizowanych tam wrześniowych uroczystościach 100-lecia Niepodległości Polski.
Zapraszamy w przyszłym roku na IVe Polonijne Sympozjum Specjalistów Naczyniowych 6-7 czerwca 2019 do Krakowa, tydzień ponaszym Polonijnym Kongresie w Gdańsku.
Pozdrawiam serdecznie. Do zobaczenia. Marek Majewski

IMG_1951IMG_1872IMG_1846IMG_1821

IMG_0064