Doniesienia

X KONGRES

14 marca, 2018

 

X-y KONGRES POLONII MEDYCZNEJ
III-ci SWIATOWY ZJAZD LEKARZY POLSKICH
Komunikat N°1

 

Szanowne Koleżanki i Koledzy,
Prezes Federacji, Dr.Janusz KASINA przekazał nam pierwsze dane odnośnie naszego X-go Kongresu.

Już wiemy gdzie i kiedy odbędzie się nasze spotkanie. Z pewnością zjazd w Gdańsku będzie dużym sukcesem chociażby z powodu „urody” tego pięknego i zasłużonego dla Polski miasta.

Będziemy was informować na bieżąco o przygotowaniach do Kongresu. Zarezerwujcie już tą datę.
Z poważaniem – PK

Miejsce Kongresu :images

Gdańsk
Sale Polskiej Filharmonii Bałtyckiej

Data Kongresu
29 maja – 01 czerwca 2019

Temat Kongresu:
Postępy techniki w służbie medycyny

Przewodnicząca Komitetu Naukowego                                             274502
Prof. Maria Siemionow

Przewodniczacy Komitetu Organizacyjnego
Dr. Roman Budzinski

 

Polska Filharmonia Bałtycka

Inne posty

Spotkaj lekarzy z całego świata!

Szanowni Państwo, Federacja Polonijnych Organizacji Medycznych z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem przygotowuje się do Jubileuszowego Kongresu Polonii Medycznej. Polscy medycy z wielu zakątków świata spotkają się, aby uczcić 30-lecie Federacji. Kraków, dawna stolica Polski, miasto pełne historii, kultury i piękna, będzie gospodarzem tego wielkiego i niemającego odpowiednika w świecie wydarzenia. W dniach 12-14 września 2024 roku, zaproszeni goście będą mogli podzielić się swoją wiedzą i podziwiać unikalność Podwawelskiego Grodu,zaliczanego do międzynarodowego dziedzictwa nauki i sztuki. Tematem Jubileuszowego Kongresu Polonii Medycznej jest: „Medycyna – wyścig z czasem.” Chcemy spojrzeć w przyszłość, rozważyć obecność futurystycznych technologii i sztucznej inteligencji. Pragniemy dotknąć obszarów medycyny, do których jeszcze nie sięgają nasza myśl i wyobraźnia. Tematyka ta będzie myślą przewodnią wszystkich sesji naukowych. Planowane są ... Spotkaj lekarzy z całego świata!
Placeholder

Zebranie Rady w Dusseldorfie

17 listopada 14:00-17:00 czasu polskiego i niemieckiego, 7:00-10:00 czasu w Chicago oraz 15:00-18:00 czasu litewskiego odbędzie hybrydowe spotkanie Rady Federacji Polonijnych Organizacji Medycznych. Zoom Meetinghttps://zoom.us/j/98182387390?pwd=Q0pXTUxvdzBXNHc1aEFoOWU0VytJdz09 Meeting-ID: 981 8238 7390Passcode: 420563 Do zobaczenia, Prezes i Zarząd Federacji Polonijnych Organizacji Medycznych