Aktualności

Zmiana na stanowisku wiceprezesa FPOM

6 sierpnia, 2022

Informujemy, że Dr. Bogdan Miłek złożył rezygnację ze stanowiska wiceprezesa i członka zarządu Federacji Polonijnych Organizacji Medycznych.
 
Kierując się zapisem Artykułu VII: punkt 2 Statutu Federacji i nadaną poprzez to moc prawną, Prezes Kornelia Król mianowała na miejsce ustępującego wiceprezesa dr. Bogdana Miłka dr. Ewę Święcką z Polskiego Towarzystwa Medycznego w Niemczech. Dr. Święcka będzie piastowała to stanowisko do końca obecnej kadencji. Wybór nowego kandydata będzie przedstawiony do akceptacji Rady na najbliższym zebraniu Zarządu i Rady Federacji Polonijnych Organizacji Medycznych.

Inne posty

Spotkaj lekarzy z całego świata!

Szanowni Państwo, Federacja Polonijnych Organizacji Medycznych z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem przygotowuje się do Jubileuszowego Kongresu Polonii Medycznej. Polscy medycy z wielu zakątków świata spotkają się, aby uczcić 30-lecie Federacji. Kraków, dawna stolica Polski, miasto pełne historii, kultury i piękna, będzie gospodarzem tego wielkiego i niemającego odpowiednika w świecie wydarzenia. W dniach 12-14 września 2024 roku, zaproszeni goście będą mogli podzielić się swoją wiedzą i podziwiać unikalność Podwawelskiego Grodu,zaliczanego do międzynarodowego dziedzictwa nauki i sztuki. Tematem Jubileuszowego Kongresu Polonii Medycznej jest: „Medycyna – wyścig z czasem.” Chcemy spojrzeć w przyszłość, rozważyć obecność futurystycznych technologii i sztucznej inteligencji. Pragniemy dotknąć obszarów medycyny, do których jeszcze nie sięgają nasza myśl i wyobraźnia. Tematyka ta będzie myślą przewodnią wszystkich sesji naukowych. Planowane są ... Spotkaj lekarzy z całego świata!
Placeholder

Zebranie Rady w Dusseldorfie

17 listopada 14:00-17:00 czasu polskiego i niemieckiego, 7:00-10:00 czasu w Chicago oraz 15:00-18:00 czasu litewskiego odbędzie hybrydowe spotkanie Rady Federacji Polonijnych Organizacji Medycznych. Zoom Meetinghttps://zoom.us/j/98182387390?pwd=Q0pXTUxvdzBXNHc1aEFoOWU0VytJdz09 Meeting-ID: 981 8238 7390Passcode: 420563 Do zobaczenia, Prezes i Zarząd Federacji Polonijnych Organizacji Medycznych