Doniesienia

35-lecie Stowarzyszenia Lekarzy Polskiego Pochodzenia we Francji

6 marca, 2024

Drodzy Przyjaciele,

Stowarzyszenie Lekarzy Polskiego Pochodzenia we Francji (AMOPF) obchodzi 35-lecie swego istnienia i w związku z tą rocznicą organizujemy uroczyste spotkanie naszych członków oraz sympatyków. Prosimy już teraz o zarezerwowanie tej ważnej daty.

Spotkanie z okazji 35-lecia AMOPF-u odbędzie się w sobotę 25 maja 2024 roku, od godziny 15:00 w historycznych salonach Ambasady Polskiej we Francji w Paryżu pod adresem 57 Rue Saint Dominique 75007.

Spotkanie to będzie obejmowało konferencję w języku francuskim na temat działań polskich lekarzy w różnych momentach historii, moment muzyczny oraz bufet. Rejestracja związana jest ze skromną opłatą za udział.

Szczegółowy program zostanie wysłany do Państwa wkrótce. Mamy nadzieję na Wasz liczny udział na tym ważnym wydarzeniu w życiu naszego stowarzyszenia. 

Z poważaniem
w imieniu Zarządu AMOPF
P. Konopka 

Inne posty

Rejestracja na Jubileuszowy Kongres Polonii Medycznej

Szanowne Koleżanki,Szanowni Koledzy, Jubileuszowy Kongres Polonii Medycznej odbędzie się już za kilka miesięcy. Organizatorzy wielkiego międzynarodowego spotkania polskich medyków z wielkim zaangażowaniem i entuzjazmem przygotowują Państwu konferencje naukowe oraz spotkania towarzyskie. Chcemy nasz pobyt w Krakowie uczynić świętem polskiej myśli naukowej oraz sposobnością na nawiązanie i odnowienie przyjaźni. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu ze specjalnym zaproszeniem przygotowanym Państwu przez Panią Prezes Federacji Polonijnych Organizacji Medycznych, dr Kornelię Król. Celem ułatwienia Państwu wglądu w sam Kongres, podajemy kilka niezbędnych odnośników: Strona internetowa Kongresu:  https://kongrespoloniimedycznej.org/ Rejestracja:https://kongrespoloniimedycznej.org/rejestracja Program Naukowy:https://kongrespoloniimedycznej.org/o-kongresie/edycja-2024/program-kongresu Do zobaczenia w Krakowie, Prezes i ZarządFederacji Polonijnych Organizacji Medycznych
Placeholder

Rejestracja i program obchodów 35-lecia AMOPF

AMOPF świętuje 35. rocznicę nieprzerwanej działalności spotkaniem, które odbędzie się 25 maja 2024 roku w Ambasadzie Polski we Francji (57 rue Saint Dominique 75007 Paryż. Metro, RER: Invalides). Mamy nadzieję, że licznie się Państwo zjawią. W dwóch załącznikach znajdą Państwo wszystkie szczegóły dotyczące tego spotkania: Mam nadzieję, że spotkamy się licznie 25 maja. Przesyłam serdeczne pozdrowienia Dr Pierre KonopkaPrezes Honorowy AMOPF w imieniu Zarządu. P.S. Możecie Państwo wydrukować Formularz Zgłoszeniowy, wypełnić go ręcznie i zeskanować, aby wysłać jako załącznik do Państwa maila. Jeśli nie mogą Państwo zeskanować swojego formularza, można go sfotografować i wysłać za pomocą smartfona. PROGRAM SPOTKANIA 14:15-14:30 – PowitaniaKONFERENCJA HISTORYCZNAModeratorzy: P.Konopka, K.Klimczak14:30-15:00 – Polscy lekarze we Francji w XIX wieku (K.Klimczak, P.Konopka)15:00-15:15 – Polscy lekarze we Francji ... Rejestracja i program obchodów 35-lecia AMOPF