Aktualności

List gratulacyjny dla dr Bronisława Orawca

9 marca, 2024

Dr Bronisław Orawiec, MD
Prezes KS “Bronek”

Szanowny Panie Prezesie,
Drogi Bronku,

Federacja Polonijnych Organizacji Medycznych z wielkim zaszczytem przyjmuje tytuł partnera XXVII Światowych Mistrzostw Lekarzy Polonijnych w Narciarstwie Alpejskim, które odbędą się w Courmayeur w Alpach włoskich, w dniach 10-17 marca 2024.

Gratulujemy zorganizowania wielkiego wydarzenia sportowego i zgromadzenia tak imponującej liczby lekarzy sportowców i ich rodzin. Mistrzostwa są dobitnym przykładem dumy, jedności i siły Polonii Medycznej całego świata.

Życzę sukcesów na stokach narciarskich, interesujących dyskusji w czasie konferencji naukowej i mile spędzonego czasu w pięknych włoskich Alpach.

Jako, że osobiście nie będę mogła uczestniczyć w tych Mistrzostwach, bardzo proszę o przekazanie moich pozdrowień wszystkim uczestnikom i przyjaciołom Zawodów. Federację będzie reprezentował dr Marek-Maria Meinert, wiceprezes Zarządu.

Przed nami wiele okazji do osobistych spotkań. Następną świetną okazją na wspólnie spędzony czas w atmosferze nauki i przyjaźni będzie Jubileuszowy Kongres 30-lecia Federacji. Kongres Polonii Medycznej odbędzie się w Krakowie w dniach 12-14 września 2024 roku. Wszystkich Państwa serdecznie zapraszam na to wielkie polskie wydarzenie.


Z wyrazami szacunku,

Kornelia Król, MD, FACOG
Prezes Federacji Polonijnych Organizacji Medycznych