Doniesienia

Imprezy2019

15 stycznia, 2019

Komunikat N°4

Liczne imprezy towarzyszące są przewidziane w czasie kongresu, a zwłaszcza w dniu 29 maja, w przeddzień otwarcia naukowej części Kongresu.

Spotkania przewidziane na 29-ego maja :

– X Kongres zacznie sie nieformalnie od spotkania w Muzeum Emigracji w Gdyni
– Dzień otwarty dla lekarzy polonijnych w Muzeum Emigracji w Gdyni
– Msza w Katedrze w Oliwie
– Koncert organowy w Katedrze w Oliwie
– Zwiedzanie Katedry w Oliwie

Poza tym jest przewidziane zwiedzanie nastepujacych obiektów :

– Nadbałtyckie Centrum Kultury – Kościół Św.Jana w Gdańsku
– Centrum Stocznia Gdańska, ul. Elektryków w Gdańsku
– Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku

Program wycieczek fakultatywnych:

– Gdańsk – Stare Miasto
– Muzeum Zamkowe w Malborku

 

 

Inne posty

Spotkaj lekarzy z całego świata!

Szanowni Państwo, Federacja Polonijnych Organizacji Medycznych z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem przygotowuje się do Jubileuszowego Kongresu Polonii Medycznej. Polscy medycy z wielu zakątków świata spotkają się, aby uczcić 30-lecie Federacji. Kraków, dawna stolica Polski, miasto pełne historii, kultury i piękna, będzie gospodarzem tego wielkiego i niemającego odpowiednika w świecie wydarzenia. W dniach 12-14 września 2024 roku, zaproszeni goście będą mogli podzielić się swoją wiedzą i podziwiać unikalność Podwawelskiego Grodu,zaliczanego do międzynarodowego dziedzictwa nauki i sztuki. Tematem Jubileuszowego Kongresu Polonii Medycznej jest: „Medycyna – wyścig z czasem.” Chcemy spojrzeć w przyszłość, rozważyć obecność futurystycznych technologii i sztucznej inteligencji. Pragniemy dotknąć obszarów medycyny, do których jeszcze nie sięgają nasza myśl i wyobraźnia. Tematyka ta będzie myślą przewodnią wszystkich sesji naukowych. Planowane są ... Spotkaj lekarzy z całego świata!
Placeholder

Zebranie Rady w Dusseldorfie

17 listopada 14:00-17:00 czasu polskiego i niemieckiego, 7:00-10:00 czasu w Chicago oraz 15:00-18:00 czasu litewskiego odbędzie hybrydowe spotkanie Rady Federacji Polonijnych Organizacji Medycznych. Zoom Meetinghttps://zoom.us/j/98182387390?pwd=Q0pXTUxvdzBXNHc1aEFoOWU0VytJdz09 Meeting-ID: 981 8238 7390Passcode: 420563 Do zobaczenia, Prezes i Zarząd Federacji Polonijnych Organizacji Medycznych