Doniesienia

Lwow2017

16 stycznia, 2018

18-21 październik 2017 – jubileusz we Lwowie
W 2017 roku minie 150 lat od założenia Lwowskiego Towarzystwa Lekarskiego, działalność, którego odegrała olbrzymią rolę w rozwoju i historii polskiej medycyny.

Stowarzyszenie Lekarzy Polskich we Lwowie, działające od 1991 roku i uważające się,  w dużej mierze, za kontynuatora działalności Lwowskiego Towarzystwa Lekarskiego, organizuje we Lwowie w dniach 19-21 października 2017 roku uroczystości z okazji jubileuszu 150-lecia Lwowskiego Towarzystwa Lekarskiego. Głównym punktem jubileuszu będzie  Międzynarodowa Konferencja Naukowa. Na uroczystości zapraszani są członkowie wszystkich polskich izb lekarskich oraz przedstawiciele organizacji należących do  Federacji Polonijnych Organizacji Medycznych, której członkiem jest również Stowarzyszenie.

Sprawozdanie z uroczystości jubileuszowych we Lwowie jak też galeria zdjęć (na dole tej samej strony) znajdują się na stronach stowarzyszenia lwowskiego
Zdjęcia ze Lwowa można też obejrzeć na witrynie AMOPF-u
Szczegółowy program zjazdu można znaleźć w archiwum.

Inne posty

Spotkaj lekarzy z całego świata!

Szanowni Państwo, Federacja Polonijnych Organizacji Medycznych z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem przygotowuje się do Jubileuszowego Kongresu Polonii Medycznej. Polscy medycy z wielu zakątków świata spotkają się, aby uczcić 30-lecie Federacji. Kraków, dawna stolica Polski, miasto pełne historii, kultury i piękna, będzie gospodarzem tego wielkiego i niemającego odpowiednika w świecie wydarzenia. W dniach 12-14 września 2024 roku, zaproszeni goście będą mogli podzielić się swoją wiedzą i podziwiać unikalność Podwawelskiego Grodu,zaliczanego do międzynarodowego dziedzictwa nauki i sztuki. Tematem Jubileuszowego Kongresu Polonii Medycznej jest: „Medycyna – wyścig z czasem.” Chcemy spojrzeć w przyszłość, rozważyć obecność futurystycznych technologii i sztucznej inteligencji. Pragniemy dotknąć obszarów medycyny, do których jeszcze nie sięgają nasza myśl i wyobraźnia. Tematyka ta będzie myślą przewodnią wszystkich sesji naukowych. Planowane są ... Spotkaj lekarzy z całego świata!
Placeholder

Zebranie Rady w Dusseldorfie

17 listopada 14:00-17:00 czasu polskiego i niemieckiego, 7:00-10:00 czasu w Chicago oraz 15:00-18:00 czasu litewskiego odbędzie hybrydowe spotkanie Rady Federacji Polonijnych Organizacji Medycznych. Zoom Meetinghttps://zoom.us/j/98182387390?pwd=Q0pXTUxvdzBXNHc1aEFoOWU0VytJdz09 Meeting-ID: 981 8238 7390Passcode: 420563 Do zobaczenia, Prezes i Zarząd Federacji Polonijnych Organizacji Medycznych