Doniesienia

ProgramThuile20

3 marca, 2020

Mistrzostwa Lekarzy Polonijnych w Narciarstwie Alpejskim zostały odwołane z powodu epidemii koronawirus.

Wszystkie stacje narciarskie zostały zamknięte decyzją rządu włoskiego.

 

Chicago, 8 marca 2020 r.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że w związku z globalną epidemią koronawirusa, bardzo dużą ilością zachorowań we Włoszech, ograniczeniami podróżowania oraz restrykcjami związanymi z organizacją imprez sportowych, XXIV Światowe Mistrzostwa Lekarzy Polonijnych w Narciarstwie Alpejskim, które miały odbyć się 18 marca 2020 r. w La Thuile (Aosta Valley) w Alpach włoskich zostają odwołane.

Ta trudna decyzja odwołania Mistrzostw została podjęta po głębokich przemyśleniach, dyskusjach i rozmowach z wieloma osobami, w tym z przedstawicielami organizacji, którzy objęli patronat nad Mistrzostwami, organizatorami i uczestnikami zimowiska oraz sponsorami imprezy.

Dla osó, które zakupiły już trofea, proponuję aby zachować je na przyszły rok.

Głęboko wierzę, że w przyszłym roku nic nie stanie na przeszkodzie, aby zorganizować kolejne Światowe Mistrzostwa Lekarzy Polonijnych w Narciarstwie Alpejskim.

            Za wszelkie niedogodności, bardzo przepraszam.

Łączę serdeczne pozdrowienia.

Z poważaniem,

Bronisław Orawiec, MD

Prezes Klubu Sportowego „Bronek” ZLP

tel. kom. w USA: +847-507-6848

email: drorawiec@yahoo.com

6. XXIV_SMLPwNA_2020_Ogloszenie

Inne posty

Spotkaj lekarzy z całego świata!

Szanowni Państwo, Federacja Polonijnych Organizacji Medycznych z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem przygotowuje się do Jubileuszowego Kongresu Polonii Medycznej. Polscy medycy z wielu zakątków świata spotkają się, aby uczcić 30-lecie Federacji. Kraków, dawna stolica Polski, miasto pełne historii, kultury i piękna, będzie gospodarzem tego wielkiego i niemającego odpowiednika w świecie wydarzenia. W dniach 12-14 września 2024 roku, zaproszeni goście będą mogli podzielić się swoją wiedzą i podziwiać unikalność Podwawelskiego Grodu,zaliczanego do międzynarodowego dziedzictwa nauki i sztuki. Tematem Jubileuszowego Kongresu Polonii Medycznej jest: „Medycyna – wyścig z czasem.” Chcemy spojrzeć w przyszłość, rozważyć obecność futurystycznych technologii i sztucznej inteligencji. Pragniemy dotknąć obszarów medycyny, do których jeszcze nie sięgają nasza myśl i wyobraźnia. Tematyka ta będzie myślą przewodnią wszystkich sesji naukowych. Planowane są ... Spotkaj lekarzy z całego świata!
Placeholder

Zebranie Rady w Dusseldorfie

17 listopada 14:00-17:00 czasu polskiego i niemieckiego, 7:00-10:00 czasu w Chicago oraz 15:00-18:00 czasu litewskiego odbędzie hybrydowe spotkanie Rady Federacji Polonijnych Organizacji Medycznych. Zoom Meetinghttps://zoom.us/j/98182387390?pwd=Q0pXTUxvdzBXNHc1aEFoOWU0VytJdz09 Meeting-ID: 981 8238 7390Passcode: 420563 Do zobaczenia, Prezes i Zarząd Federacji Polonijnych Organizacji Medycznych