Doniesienia

ProgramThuile20

3 marca, 2020

Mistrzostwa Lekarzy Polonijnych w Narciarstwie Alpejskim zostały odwołane z powodu epidemii koronawirus.

Wszystkie stacje narciarskie zostały zamknięte decyzją rządu włoskiego.

 

Chicago, 8 marca 2020 r.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że w związku z globalną epidemią koronawirusa, bardzo dużą ilością zachorowań we Włoszech, ograniczeniami podróżowania oraz restrykcjami związanymi z organizacją imprez sportowych, XXIV Światowe Mistrzostwa Lekarzy Polonijnych w Narciarstwie Alpejskim, które miały odbyć się 18 marca 2020 r. w La Thuile (Aosta Valley) w Alpach włoskich zostają odwołane.

Ta trudna decyzja odwołania Mistrzostw została podjęta po głębokich przemyśleniach, dyskusjach i rozmowach z wieloma osobami, w tym z przedstawicielami organizacji, którzy objęli patronat nad Mistrzostwami, organizatorami i uczestnikami zimowiska oraz sponsorami imprezy.

Dla osó, które zakupiły już trofea, proponuję aby zachować je na przyszły rok.

Głęboko wierzę, że w przyszłym roku nic nie stanie na przeszkodzie, aby zorganizować kolejne Światowe Mistrzostwa Lekarzy Polonijnych w Narciarstwie Alpejskim.

            Za wszelkie niedogodności, bardzo przepraszam.

Łączę serdeczne pozdrowienia.

Z poważaniem,

Bronisław Orawiec, MD

Prezes Klubu Sportowego „Bronek” ZLP

tel. kom. w USA: +847-507-6848

email: drorawiec@yahoo.com

6. XXIV_SMLPwNA_2020_Ogloszenie

Inne posty

Rejestracja na Jubileuszowy Kongres Polonii Medycznej

Szanowne Koleżanki,Szanowni Koledzy, Jubileuszowy Kongres Polonii Medycznej odbędzie się już za kilka miesięcy. Organizatorzy wielkiego międzynarodowego spotkania polskich medyków z wielkim zaangażowaniem i entuzjazmem przygotowują Państwu konferencje naukowe oraz spotkania towarzyskie. Chcemy nasz pobyt w Krakowie uczynić świętem polskiej myśli naukowej oraz sposobnością na nawiązanie i odnowienie przyjaźni. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu ze specjalnym zaproszeniem przygotowanym Państwu przez Panią Prezes Federacji Polonijnych Organizacji Medycznych, dr Kornelię Król. Celem ułatwienia Państwu wglądu w sam Kongres, podajemy kilka niezbędnych odnośników: Strona internetowa Kongresu:  https://kongrespoloniimedycznej.org/ Rejestracja:https://kongrespoloniimedycznej.org/rejestracja Program Naukowy:https://kongrespoloniimedycznej.org/o-kongresie/edycja-2024/program-kongresu Do zobaczenia w Krakowie, Prezes i ZarządFederacji Polonijnych Organizacji Medycznych
Placeholder

Rejestracja i program obchodów 35-lecia AMOPF

AMOPF świętuje 35. rocznicę nieprzerwanej działalności spotkaniem, które odbędzie się 25 maja 2024 roku w Ambasadzie Polski we Francji (57 rue Saint Dominique 75007 Paryż. Metro, RER: Invalides). Mamy nadzieję, że licznie się Państwo zjawią. W dwóch załącznikach znajdą Państwo wszystkie szczegóły dotyczące tego spotkania: Mam nadzieję, że spotkamy się licznie 25 maja. Przesyłam serdeczne pozdrowienia Dr Pierre KonopkaPrezes Honorowy AMOPF w imieniu Zarządu. P.S. Możecie Państwo wydrukować Formularz Zgłoszeniowy, wypełnić go ręcznie i zeskanować, aby wysłać jako załącznik do Państwa maila. Jeśli nie mogą Państwo zeskanować swojego formularza, można go sfotografować i wysłać za pomocą smartfona. PROGRAM SPOTKANIA 14:15-14:30 – PowitaniaKONFERENCJA HISTORYCZNAModeratorzy: P.Konopka, K.Klimczak14:30-15:00 – Polscy lekarze we Francji w XIX wieku (K.Klimczak, P.Konopka)15:00-15:15 – Polscy lekarze we Francji ... Rejestracja i program obchodów 35-lecia AMOPF