Doniesienia

Rudzki

23 listopada, 2020

Dr Zenon Rudzki, znany częstochowski urolog, był jednym z głównych inicjatorów i organizatorów Kongresów Polonii Medycznej. Organizował między innymi 4 kongresy, które odbyły się w Częstochowie (I-y, II-i, III-i, VI-y), jak też współpracował w organizacji pozostalych kongresów. Byl gościem honorowym Federacji Polonijnych Organizacji Medycznych na X-ym Kongresie, który mial miejsce w Gdańsku w 2019 r.

Z  głębokim smutkiem łączymy sie w bólu z rodziną zmarłego Kolegi dr Zenona Rudzkiego –
współinicjatora i współorganizatora pierwszych Kongresów Polonii Medycznej.
Dr Zenon Rudzki pozostanie na zawsze osobą darzoną przez nas głęboką wdziecznością i szacunkiem.

Cześć Jego Pamięci.
Lekarze z Federacji Polonijnych Organizacji Medycznych.
  I-y-Kongres-211x300Dr Zenon Rudzki otwiera I-szy Kongres Polonii Medycznej (Czestochowa 1991)

Inne posty

Spotkaj lekarzy z całego świata!

Szanowni Państwo, Federacja Polonijnych Organizacji Medycznych z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem przygotowuje się do Jubileuszowego Kongresu Polonii Medycznej. Polscy medycy z wielu zakątków świata spotkają się, aby uczcić 30-lecie Federacji. Kraków, dawna stolica Polski, miasto pełne historii, kultury i piękna, będzie gospodarzem tego wielkiego i niemającego odpowiednika w świecie wydarzenia. W dniach 12-14 września 2024 roku, zaproszeni goście będą mogli podzielić się swoją wiedzą i podziwiać unikalność Podwawelskiego Grodu,zaliczanego do międzynarodowego dziedzictwa nauki i sztuki. Tematem Jubileuszowego Kongresu Polonii Medycznej jest: „Medycyna – wyścig z czasem.” Chcemy spojrzeć w przyszłość, rozważyć obecność futurystycznych technologii i sztucznej inteligencji. Pragniemy dotknąć obszarów medycyny, do których jeszcze nie sięgają nasza myśl i wyobraźnia. Tematyka ta będzie myślą przewodnią wszystkich sesji naukowych. Planowane są ... Spotkaj lekarzy z całego świata!
Placeholder

Zebranie Rady w Dusseldorfie

17 listopada 14:00-17:00 czasu polskiego i niemieckiego, 7:00-10:00 czasu w Chicago oraz 15:00-18:00 czasu litewskiego odbędzie hybrydowe spotkanie Rady Federacji Polonijnych Organizacji Medycznych. Zoom Meetinghttps://zoom.us/j/98182387390?pwd=Q0pXTUxvdzBXNHc1aEFoOWU0VytJdz09 Meeting-ID: 981 8238 7390Passcode: 420563 Do zobaczenia, Prezes i Zarząd Federacji Polonijnych Organizacji Medycznych