Uncategorized

V-y Kongres

15 listopada, 2017

V-y Kongres Polonii Medycznej
Katowice, 29-31 maja 2003

Był to pierwszy kongres gdzie Internet byl głównym elementem zarówno informacji o kongresie jak też rejestracji kongresistów. Znakomita organizacja naszych sląskich kolegów nadała temu spotkaniu charakter zarówno kongresu naukowego, jak też niezbędnego spotkania towarzyskiego polskich lekarzy z całego świata. Wszystkie następne kongresy kontynuowały tą specyfikę, która pozwala odróżnić Kongresy Polonii Medycznej od innych kongresów poświeconych medycynie.
Na kongres przyjechało około 260 polskich lekarzy z 18 krajów. Tematyka była poświęcona zarówno problematyce doskonalenia lekarzy i etyki lekarskiej, jak tez tematyce dotyczacej zdrowia publicznego.

 

V-y Kongres

V-y Kongres_Page_1V sobota
Kilka zdjęć z tego niezwykle gościnnego spotkania w Katowicach, gdzie oprócz kongresu medycznego mogliśmy uczestniczyć w ogromnej ilości znakomicie zorganizowanych imprez towarzyskich (trzeba kliknąć na miniaturę aby powiększyć zdjęcie).

Więcej szczegółów można znaleźć na witrynie Sląskiej Izby Lekarskiej (poniżej).
V-y Kongres Polonii Medycznej

Inne posty

Rejestracja na Jubileuszowy Kongres Polonii Medycznej

Szanowne Koleżanki,Szanowni Koledzy, Jubileuszowy Kongres Polonii Medycznej odbędzie się już za kilka miesięcy. Organizatorzy wielkiego międzynarodowego spotkania polskich medyków z wielkim zaangażowaniem i entuzjazmem przygotowują Państwu konferencje naukowe oraz spotkania towarzyskie. Chcemy nasz pobyt w Krakowie uczynić świętem polskiej myśli naukowej oraz sposobnością na nawiązanie i odnowienie przyjaźni. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu ze specjalnym zaproszeniem przygotowanym Państwu przez Panią Prezes Federacji Polonijnych Organizacji Medycznych, dr Kornelię Król. Celem ułatwienia Państwu wglądu w sam Kongres, podajemy kilka niezbędnych odnośników: Strona internetowa Kongresu:  https://kongrespoloniimedycznej.org/ Rejestracja:https://kongrespoloniimedycznej.org/rejestracja Program Naukowy:https://kongrespoloniimedycznej.org/o-kongresie/edycja-2024/program-kongresu Do zobaczenia w Krakowie, Prezes i ZarządFederacji Polonijnych Organizacji Medycznych
Placeholder

Rejestracja i program obchodów 35-lecia AMOPF

AMOPF świętuje 35. rocznicę nieprzerwanej działalności spotkaniem, które odbędzie się 25 maja 2024 roku w Ambasadzie Polski we Francji (57 rue Saint Dominique 75007 Paryż. Metro, RER: Invalides). Mamy nadzieję, że licznie się Państwo zjawią. W dwóch załącznikach znajdą Państwo wszystkie szczegóły dotyczące tego spotkania: Mam nadzieję, że spotkamy się licznie 25 maja. Przesyłam serdeczne pozdrowienia Dr Pierre KonopkaPrezes Honorowy AMOPF w imieniu Zarządu. P.S. Możecie Państwo wydrukować Formularz Zgłoszeniowy, wypełnić go ręcznie i zeskanować, aby wysłać jako załącznik do Państwa maila. Jeśli nie mogą Państwo zeskanować swojego formularza, można go sfotografować i wysłać za pomocą smartfona. PROGRAM SPOTKANIA 14:15-14:30 – PowitaniaKONFERENCJA HISTORYCZNAModeratorzy: P.Konopka, K.Klimczak14:30-15:00 – Polscy lekarze we Francji w XIX wieku (K.Klimczak, P.Konopka)15:00-15:15 – Polscy lekarze we Francji ... Rejestracja i program obchodów 35-lecia AMOPF