Doniesienia

Thuile

7 stycznia, 2020

NARTY
14 – 21 marzec , La Thuile – Włochy

W dniu 1 lipca odbyłem slużbowa podroż wraz z właścicielem firmy JAWA-REISEN Wiesławem Jablonskim do La Thuile we Włoszech. Jest to miasteczko na wysokości 1450 m, hotel jeszcze wyżej (wiecej w internecie). Wszystko tuz pod Monte Bianco, którego jednak z miasteczka i hotelu nie widać. Jedynym problemem jest troche dłuższy dojazd dla uczestnikow z Polski. Ale, widoki cudne, miasteczko piękne, hotel olbrzymi, duży basen, wspaniała sala konferencyjna, jadalnia na 500 osob. Z pod hotelu wyjeżdża kolejka gondolowa i dwa wyciągi krzesełkowe. Zadnego jeżdżenia autami wszystko w zasięgu reki. Hotel Planibel oddał nam do dyspozycji 200 miejsc. Są to pokoje dwuosobowe, 20 pokoi jednoosobowych, oraz apartamenty. Robimy bardzo duzża reklame aby zapelnic te dwieście miejsc. Nie jest wykluczone ze są to ostatnie „narty” które są organizowane przeze mnie. Jak zwykle wykładami i punktami zajmie się Bogdan Milek, nartami Bronek Orawiec, turniejem tenisa stołowego Wieslaw Jablonski. Wycieczki zorganizuje Danusia Kostecka. W pobliżu jest miasto Aosta i inne atrakcje.
10 wrzesień to ostateczny termin zgłoszeń. Zgłoszenia tylko mailowo pod kostecki@polonia.org Każde zgłoszenie jest równocześnie ubezpieczone do zwrotu kosztów przy wycofaniu się z udziału w zimowisku. Ta decyzja jest podyktowana duża ilością rezygnacji w roku ubiegłym. Odlegości od Milano 200km, Chamonix 160km. Kochani będzie to zimowisko które przebije wszystkie dotychczasowe imprezy!!! Mozliwosc dojazdu autobusem na trasie Paderborn, Dortmund, Köln, Frankfurt, La Thuile.
Pozdrawiam, – Zbyszek Kostecki.

Szczegóły w załączonym  odnośniku internetowym: La Thuile

Inne posty

Spotkaj lekarzy z całego świata!

Szanowni Państwo, Federacja Polonijnych Organizacji Medycznych z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem przygotowuje się do Jubileuszowego Kongresu Polonii Medycznej. Polscy medycy z wielu zakątków świata spotkają się, aby uczcić 30-lecie Federacji. Kraków, dawna stolica Polski, miasto pełne historii, kultury i piękna, będzie gospodarzem tego wielkiego i niemającego odpowiednika w świecie wydarzenia. W dniach 12-14 września 2024 roku, zaproszeni goście będą mogli podzielić się swoją wiedzą i podziwiać unikalność Podwawelskiego Grodu,zaliczanego do międzynarodowego dziedzictwa nauki i sztuki. Tematem Jubileuszowego Kongresu Polonii Medycznej jest: „Medycyna – wyścig z czasem.” Chcemy spojrzeć w przyszłość, rozważyć obecność futurystycznych technologii i sztucznej inteligencji. Pragniemy dotknąć obszarów medycyny, do których jeszcze nie sięgają nasza myśl i wyobraźnia. Tematyka ta będzie myślą przewodnią wszystkich sesji naukowych. Planowane są ... Spotkaj lekarzy z całego świata!
Placeholder

Zebranie Rady w Dusseldorfie

17 listopada 14:00-17:00 czasu polskiego i niemieckiego, 7:00-10:00 czasu w Chicago oraz 15:00-18:00 czasu litewskiego odbędzie hybrydowe spotkanie Rady Federacji Polonijnych Organizacji Medycznych. Zoom Meetinghttps://zoom.us/j/98182387390?pwd=Q0pXTUxvdzBXNHc1aEFoOWU0VytJdz09 Meeting-ID: 981 8238 7390Passcode: 420563 Do zobaczenia, Prezes i Zarząd Federacji Polonijnych Organizacji Medycznych